افراد باردار در معرض این مواد شیمیایی رایج قرار دارند

افراد باردار در معرض این مواد شیمیایی رایج قرار دارند

یک گروه از خانم های باردار در آمریکا مورد بررسی قرار گرفتند و نتیجه این تحقیق نشان دهنده در معرض خطر قرار داشتن آنها در برابر برخی از داروها دارد. برخی از این داروها از قبل منع شده بودند و برخی از آنها نیز به این لیست ممنوعه اضافه شدند. زیرا این داروها اثرات سمی دارند. خانم ها باردار می توانند در معرض غذاهای شیمایی، آب، هوا و گرد و خاک یا مواد غذایی مصرفی باشند.  .  قیمت اسکراب پزشکی ، مانتو شلوار پزشکی، مانتو شلوار جراحی، مانتو  شلوار پزشکی با جان ویر تماس بگیرید.

محققان میزان قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی زنان را اندازه گیری می کنند

نمونه‌های ادرار جمع‌آوری‌شده از سال 2017 تا 2020 برای اندازه‌گیری مواجهه زنان با 103 ماده شیمیایی را نشان می‌دهند، مورد استفاده قرار گرفت. این شامل مواد شیمیایی از آفت کش ها و پلاستیک ها و مواد شیمیایی جایگزین برای BPA و فتالات ها بود. محققان به دنبال نشانگرهای زیستی خاصی از این مواد شیمیایی در ادرار بودند – یا خود مواد شیمیایی یا محصولاتی که هنگام تجزیه مواد شیمیایی در بدن ایجاد می شوند. در این مطالعه تاثیر مواد شیمیایی مضر مورد بررسی قرار گرفت.  برای دریافت اطلاعات البسه پزشکی و قیمت آنها با فروشگاه جان ویر تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات از روپوش های پزشکی اسپرت با ما تماس بگیرید.

به عنوان مثال، یک گروه از آنالیت هایی که محققان مورد بررسی قرار دادند، فتالات ها و جایگزین های فتالات بودند. این مواد شیمیایی پلاستیک ها را بادوام تر می کنند و می توانند کفپوش های وینیل و محصولات مراقبت شخصی مانند صابون ها و شامپوها را ایجاد کنند. به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، مشخص شده است که فتالات ها بر سلامت باروری حیوانات تأثیر می گذارند و اثرات آنها در دوزهای پایین بر سلامت انسان به طور کامل شناخته نشده است.  قیمت اسکراب پزشکی ، مانتو شلوار پزشکی، مانتو شلوار جراحی، مانتو شلوار پزشکی با جان ویر تماس بگیرید. جان ویر به عنوان برترین تولید کننده ایرانی روپوش پزشکی، اسکراب جراحی، مانتو پزشکی از اینکه مطلب فوق را مطالعه کردید از شما تشکر می کند.

 

برخی از گروه های سنی خاص در معرض بیشتری با مواد شیمیایی قرار دارند

تاثیر مواد شیمیایی برای همه افراد جامعه بسیار می تواند خطرناک باشد به ویژه برای خانم های باردار این موضوع از حساسیت بالایی برخوردار می باشد.  در مطالعه جدید، زنان سیاه‌پوست و اسپانیایی‌تبار غلظت‌های بالاتری از مواد شیمیایی بالقوه مضر داشتند، همانطور که زنان با سطح تحصیلات پایین‌تر و مجردها یا در معرض تنباکو بودند. به ویژه، زنان اسپانیایی تبار سطوح بالاتری از قرار گرفتن در معرض پارابن ها، که معمولاً به عنوان نگهدارنده در محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می شود، و فتالات ها و بیسفنول ها، که در پلاستیک ها استفاده می شوند، داشتند. روپوش های جان ویر در طرح های کت، اسپرت، مینیمال و کلاسیک عرضه می شود.

 

سیاست عمومی و حمایت لازم برای رسیدگی به خطرات

زنان باردار می توانند ریسک قرارگیری در برابر مواد شیمیایی را تا حد زیادی کاهش دهند. آنها می توانند برای کاهش اثرات مواد شیمیایی میزان مصرف مواد شیمیایی را تا حد زیادی کاهش یا حتی قطع کنند. از آنجایی که افراد در سطوح مختلف در معرض طیف وسیعی از مواد شیمیایی قرار دارند، انتظار اینکه علم بتواند مضرات دقیق مواد شیمیایی و سطوح ناایمن را بداند، غیرعملی است.

 

 

 

 

مدیر سیستم
ارسال دیدگاه