افراد واکسینه نشده خطر کرونا را افزایش می دهند

افراد واکسینه نشده خطر کرونا را افزایش می دهند

چه اتفاقی می‌افتد وقتی افراد واکسینه نشده با کسانی که واکسینه شده‌اند با هم در جامعه قرار گیرند. کارشناسان می گویند افراد واکسینه نشده نه تنها در معرض خطر بیشتر ابتلا به کرونا هستند، بلکه حتی در مکان هایی که نرخ واکسیناسیون بالا است، خطر ابتلا برای افراد واکسینه شده وجود دارد. در یک مطالعه جدید، محققان دانشگاه تورنتو در کانادا می گویند زمانی که آنها ترکیب افراد واکسینه نشده با افراد واکسینه شده را شبیه سازی کردند، تعداد قابل توجهی از موارد جدید در میان جمعیت واکسینه شده رخ می داد. جان ویر به عنوان برترین تولید کننده ایرانی روپوش پزشکی، اسکراب جراحی، مانتو پزشکی از اینکه مطلب فوق را مطالعه کردید از شما تشکر می کند.

افراد واکسینه نشده خطر کرونا را افزایش می دهند

چرا این مسئله بسیار مهم است

ما فقط سعی می کنیم از این مدل به عنوان یک ابزار کمی برای نشان دادن مدل های مدرن بیماری های عفونی به مردم استفاده کنیم.” ما نشان می‌دهیم که تصمیماتی که مردم می‌گیرند فقط بر سلامت خودشان تأثیر نمی‌گذارد، بلکه بر سلامت دیگران و اطرافیانشان تأثیر می‌گذارد. برای دریافت اطلاعات البسه پزشکی و قیمت آنها با فروشگاه جان ویر تماس بگیرید.

افراد واکسینه نشده خطر کرونا را افزایش می دهند

واکنش به تحقیق

این مطالعه تعجب آور نیست و ما این پدیده را در زندگی واقعی دیده ایم.  هرچه تعامل افراد واکسینه نشده با واکسینه شده کمتر باشد، خطر ابتلا به عفونت‌های جدید کاهش می‌یابد. ما می دانیم که ویروس می تواند افراد واکسینه شده و همچنین افراد واکسینه نشده را آلوده کند. اما این مدل واقعاً با وضوح نشان می دهد که افراد واکسینه نشده نه تنها آشکارا خطر بیشتری برای خود دارند. بلکه انتقال دهنده های کارآمدتری هستند. . قیمت اسکراب پزشکی ، مانتو شلوار پزشکی، مانتو شلوار جراحی، مانتو شلوار پزشکی با جان ویر تماس بگیرید.

آیا ماسک کردن تفاوتی ایجاد می کند؟

ماسک‌ها، به‌ویژه N95 یا مشابه آن، می‌توانند این خطر را برای کسانی که سعی در اجتناب از عفونت دارند، کاهش دهد. جان ویر به عنوان برترین تولید کننده مانتو کلاسیک، مانتو مینیمال از شما خواهشمند است فاصله اجتماعی را رعایت نمایید.

 

مدیر سیستم
ارسال دیدگاه