انواع روپوش های پزشکی

روپوش های پزشکی

انواع روپوش های پزشکی

انواع روپوش های پزشکی را شما می توانید در فروشگاه جان ویر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب بیابید. ولی برای اینکه آشنایی بهتری با انواع و اقسام آنها داشته باشید در این مقاله به بررسی چند نوع از این رپوش های پزشکی خواهیم پرداخت. در طول زمان تجهیزات پزشکی و نیز البسه پزشکی دست خوش تغییراتی زیادی شده است. روپوش های پزشکی نشان دهنده احترام و اعتماد به کارایی کادر محترم درمان می باشد.

به طور کلی، اگر از کسی بپرسید، اگر یک کت آزمایشگاهی تمیز و شفاف و گوشی پزشکی دور گردن بپوشد، سریع متوجه می‌شود که یک فرد پزشک است. پوشیدن کت آزمایشگاهی در محل کار برای پزشکان یک امر عادی شده است. همچنان این مسئله باید مد نظر قرار بگیرد که همه پوشش های آزمایشگاهی برابر نیستد و همه به یک شکل ایجاد نمی شوند. این تنوع در روپوش، مانتو و اسکراب های پزشکی را می توان در نوع جیب ها، دهانه ها، دسترسی به جیب های شلوار و مقاومت در برابر لکه ها و چروک ها در نظر گرفت.

انواع روپوش پزشکی

 

روپوش های آزمایشگاهی و پزشکی بلند

این روپوش های پزشکی طول بین 36 الی 42 اینچ دارند که تا زانو را تغییرباً پوشش می دهد. در واقع این روپوش های بلند باعث می شود که در برابر آلودگی و باکترهای شما را کمتر آسیب پذیر کنند. این پوشش های پزشکی توسط شیمیدان، داروساز و افراد در آزمایشگاه های پاتولوژی ترجیح داده می شود.

روپوش های آزمایشگاهی و پزشکی کوتاه

این روپوش‌های پزشکی معمولاً طول کوتاه‌تری دارند و اندازه‌هایی از 28 اینچ تا 35 اینچ دارند. این کت های آزمایشگاهی تقریباً به طول ران می رسند. آن روپوش های آزمایشگاهی به عنوان بلند شناخته می شوند، که در آن 2 اینچ به طول و آستین اضافه می شود. این نوع پوشش برای افرادی که بازوهای بلندی دارند ایده آل است.

 

روپوش های مناسب مشاوران پزشکی

این روپوش های پزشکی توسط پزشکان بیشتر در جلسات مشاوره مورد استفاده قرار می گیرد. این روپوش های پزشکی شباهت زیادی به نمونه های آزمایشگاهی دارد. زنان این روزها برای داشتن ظاهری شیک و جذابیت زنانه، کت های آزمایشگاهی خود را به گونه ای متفاوت طراحی می کنند.

 

روپوش پزشکی مدل کت

اینها کت های پزشکی هستند که طول کوتاهی دارند و جنس پارچه آنها کتان می باشد. طراحی راحت، شیک و مد روز همواره در این البسه پزشکی دیده می شود.

روپوش های پزشکی طرح دار

این روپوش های پزشکی باریک با درزهای پرنسسی، دارای کمربند که برای ایجاد ظاهری جذاب تر طراحی شده اسند.

روپوش های و اسکراب های پزشکی رنگارنگ

برای ایجاد تنوع در طرح های و رنگ های مورد استفاده توسط کادر درمان، طرح های رنگی نیز در روپوش های و اسکراب های پزشکی به وفور دیده می شود.

مدیر سیستم
ارسال دیدگاه