تاثیر شخصیت شما با افزایش سن بر سلامت مغز

تاثیر شخصیت شما با افزایش سن بر سلامت مغز

تاثیر شخصیت شما با افزایش سن بر سلامت مغز

در جدید ترین مطالعات صورت گرفته شخصیت شما ممکن است با افزایش سن بر سلامت مغز شما تأثیر بگذارد.  بر اساس تحقیقات جدیدی که در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی منتشر شده است، افرادی که دارای ویژگی های شخصیتی خاصی هستند ممکن است با افزایش سن بیشتر دچار زوال شناختی شوند. به طور خاص، افرادی که امتیاز بالاتری در ویژگی به نام روان پریشی کسب کردند، با افزایش سن، عملکرد شناختی آنها کاهش می یابد. با این حال، به نظر می‌رسد کسانی که در ویژگی‌هایی مانند وظیفه‌شناسی و برون‌گرایی امتیاز بیشتری کسب کرده‌اند، وضعیت بهتری داشته‌اند. جان ویر به عنوان برترین فروشنده مانتو های پزشکی و روپوش های جراحی از شما بابت خواندن این مطالب تشکر دارد.

تاثیر شخصیت شما با افزایش سن بر سلامت مغز

چگونه شخصیت شما ممکن است بر عملکرد شناختی در زندگی تأثیر بگذارد

دکتر تومیکو یوندا سه ویژگی شخصیتی خاص – وظیفه شناسی، روان پریشی، و برون گرایی – و اینکه چگونه این ویژگی ها بر عملکرد شناختی افراد با افزایش سن تأثیر می گذارد را مورد بررسی قرار دادند.

دکتر چارلز می گوید افرادی که در برون گرایی امتیاز بالایی دارند معمولا شادتر هستند. او گفت: «آنها همچنین برون‌گراتر هستند، انرژی بیشتری گزارش می‌دهند و اجتماعی‌تر هستند». “شما آنها را در مهمانی های خود می خواهید و محصولات را به شما می فروشند. آنها همچنین رهبران خوبی هستند، زیرا انرژی مثبت دارند.» چارلز گفت افراد روان پریش  با شک به خود، افسردگی و اضطراب و همچنین ناتوانی عاطفی مرتبط است.

به منظور درک بهتر رابطه بین این ویژگی ها و زوال شناختی، محققان داده های 1954 نفر را که در پروژه حافظه پیری شرکت داشتند، بررسی کردند. این مطالعه به بررسی افراد مسن ساکن در منطقه بزرگ شهری شیکاگو و شمال شرقی ایلینویز پرداخت. شرکت کنندگان در مطالعه از تسهیلات مسکن سالمندان، جوامع بازنشستگی، و گروه های کلیسا استخدام شدند، که از سال 1997 شروع شد و تا کنون ادامه دارد. هیچ یک از آنها به زوال عقل تشخیص داده نشده بود. برای دریافت قیمت اسکراب پزشکی ، مانتو شلوار پزشکی، مانتو شلوار جراحی، مانتو شلوار پزشکی با جان ویر تماس بگیرید.

هنگامی که داده ها مورد بررسی قرار گرفت، مشخص شد کسانی که امتیاز بالایی در وظیفه شناسی یا روان رنجوری پایین کسب کرده بودند، با پیشرفت مطالعه کمتر دچار اختلال شناختی خفیف شدند. برون گرایی به طور قابل توجهی با ایجاد اختلال شناختی خفیف مرتبط نبود، با این حال، مشخص شد افرادی که امتیاز بالایی در این ویژگی کسب کرده بودند، تمایل به حفظ طولانی ترین عملکرد شناختی داشتند. جان ویر به عنوان برترین تولید کننده ایرانی روپوش پزشکی، اسکراب جراحی، مانتو پزشکی شما را به مطالعه ادامه مطلب جلب می کند.

تاثیر شخصیت شما با افزایش سن بر سلامت مغز

ویژگی های شخصیتی شما نباید سرنوشت شما باشد

با این حال، کارشناسان سلامت نشان می‌دهند که داشتن مجموعه خاصی از ویژگی‌های شخصیتی لزوماً به این معنا نیست که شما با آنها درگیر شده اید. ممکن است بتوانید این ویژگی ها را تغییر دهید و احتمالاً به شما در حفظ عملکرد شناختی خود کمک می کند.

“با مردم ملاقات کنید، با آنها تعامل کنید و با آنها سرگرم شوید. اگر هفته طولانی در محل کار سپری کرده اید، در آخر هفته با دوستان خود ملاقات کنید. ارزشش را دارد. با مقابله با شک و تردید به خود و افکار خود خوری که باعث می شود ارزش خود را زیر سوال ببرید یا احساس غمگینی یا مضطرب کنید، می توانید کمتر عصبی شوید. مانتو کلاسیک، مانتو مینیمال از شما خواهشمند است فاصله اجتماعی را رعایت نمایید.

 

 

مدیر سیستم
ارسال دیدگاه