تاثیر منفی داروهای ضد التهاب

تاثیر منفی داروهای ضد التهاب

تاثیر منفی داروهای ضد التهاب

تحقیقات جدید نشان می دهد داروهای ضد التهاب منجر به دردهای مزمن می شود. استفاده از داروهای ضد التهابی مانند استروئیدها یا ایبوپروفن ممکن است درد را در کوتاه مدت تسکین دهد، اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که این ممکن است منجر به درد مزمن شود. قیمت اسکراب پزشکی ، مانتو شلوار پزشکی، مانتو شلوار جراحی، مانتو  شلوار پزشکی با جان ویر تماس بگیرید.

التهاب یک واکنش طبیعی است

پس از آسیب هایی که به بدن وارد می شود، التهاب در سراسر بدن شروع می شود. این پاسخ طبیعی بدن به عفونت یا آسیب است و با افزایش التهاب، فرد ممکن است درد شدیدتری را احساس کند. با این حال، مسدود کردن این مسیرهای التهابی طبیعی ممکن است منجر به عواقب طولانی مدت و مزمن شود. آنها کشف کردند که اگرچه مسدود کردن این نوتروفیل ها ممکن است به کاهش درد در کوتاه مدت کمک کند، اما در موش ها، مسدود کردن آنها می تواند درد را تا 10 برابر طولانی تر کند.

یافته های تحقیق

محقیق چند بیمار و همچنین موش هایی را که درد در ناحیه کمر داشتند را برای 3 ماه مورد بررسی قرار دادند. دستورالعمل‌های آکادمی پزشکان خانواده آمریکا نشان می‌دهد که به جای روی آوردن در ابتدا به داروها برای درمان درد، استفاده از گرما، ماساژ یا فیزیوتراپی باید اولین قدم باشد. اگر اینها مؤثر نبودند، داروهایی مانند ضد التهاب یا سایر مسکن ها مانند استامینوفن می توانند کمک کنند.

 

 

 

مدیر سیستم
ارسال دیدگاه