سونه جدید کرونا XE

سونه جدید کرونا XE

سونه جدید کرونا XE

در اواخر ماه مارس، وزارت بهداشت بریتانیا یک نوع جدید COVID-19 به نام XE را معرفی کرد.  به گفته سازمان، این نوع جدید نوترکیب است، به این معنی که ترکیبی از دو سویه است. در این مورد، Omicron BA.1 بسیار عفونی با نوع جدیدتر BA.2 ترکیب شده است. در مجموع 637 مورد XE – یک نوترکیب Omicron BA.1 و BA.2 – تا کنون در بریتانیا تایید شده است. جان ویر به عنوان برترین فروشنده مانتو های پزشکی و روپوش های جراحی از شما بابت خواندن این مطالب تشکر دارد.

انواع ترکیبی رایج کرونا هستند

از آنجایی که ویروس ها در طول زمان جهش می یابند، احتمال دارد انواع نوترکیب رخ دهد.  کارلوس مالوستتو، پزشک می‌گوید: «این قبلاً چند بار اتفاق افتاده است، و معمولاً روشی که اتفاق می‌افتد این است که شما دو نوع در گردش دارید، ممکن است فردی به طور همزمان به هر دو مبتلا شود و سپس ویروس با ویژگی‌های هر دو نوع ترکیب شود.» یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی Wexner دانشگاه ایالتی اوهایو به جان ویر گفت. تایید کرد که تا کنون، هیچ نشانه ای وجود ندارد که نوع XE در فرار از مصونیت به دست آمده از عفونت قبلی یا واکسیناسیون بهتر باشد. جان ویر به عنوان برترین تولید کننده ایرانی روپوش پزشکی، اسکراب جراحی، مانتو پزشکی شما را به مطالعه ادامه مطلب جلب می کند.

با افزایش موارد BA.2، نوع جدید قابل انتقال تر است

یک سوال مهم این است که آیا این نوع نوترکیب بیشتر از سایر انواع کووید-19 قابل انتقال است؟

رابرت جی لاهیتا، مدیر مؤسسه بیماری‌های خود ایمنی و روماتیسمی، می‌گوید: «به نظر می‌رسد سازمان بهداشت جهانی به تخمین‌هایی استناد می‌کند که نشان می‌دهد XE ده درصد بیشتر از BA.2 قابل انتقال است. گونه اومیکرون 72 درصد از ابتلاها را در ایالات متحده آمریکا تشکیل می داد. جان ویر به عنوان برترین تولید کننده مانتو های پزشکی اسپرت، مانتو کلاسیک، مانتو مینیمال از شما خواهشمند است فاصله اجتماعی را رعایت نمایید.

 

انواع جدید می تواند بر درمان تاثیر بگذارد

همانطور که انواع مختلف ظاهر می شوند، ممکن است بر میزان موثر بودن درمان های فعلی در برابر COVID-19 تأثیر بگذارند. گونه جدید XE هنوز بسیاری از ویژگی های اومیکرون را دارد. ما احتمالاً شاهد ظهور انواع جدیدی از کووید-۱۹ باشیم، «درست مانند آنفولانزا». Malvestuto  همچنین گفت که انتظار دارد اگر این بیماری کنترل شود. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در نهایت واکسن آنفولانزا و کووید را می دهند.

سرایت بیشتر به معنای خطرناک تر نیست

کارل فیختنبام، دکتر کارل فیختنبام، از بخش بیماری‌های عفونی در کالج پزشکی دانشگاه سینسیناتی، گفت که مسری بودن یک ویروس نشان‌دهنده میزان خطرناک بودن آن نیست. او توضیح داد: «این فقط به این معنی است که در مدل های حیوانی و انسان، میزان آلودگی بیشتر است. “این به این معنی نیست که شما را بیمارتر می کند یا احتمال بستری شدن در بیمارستان را بیشتر می کند.” با این حال، او هشدار داد که هنوز خیلی زود است که بدانیم آیا نوع XE بر نسخه فعلی B.A.2 Omicron که بسیار خوب سازگار است تسلط دارد یا خیر. او گفت: « به زمان بیشتری نیاز داریم تا ببینیم که آیا به سویه غالب تبدیل خواهد شد یا خیر». برای دریافت قیمت اسکراب پزشکی با جان ویر تماس بگیرید.

 

 

کلیدواژه : کرونا
مدیر سیستم
ارسال دیدگاه