نحوه بازگشت به ورزش بعد از بیماری کرونا

ورزش و کرونا

نحوه بازگشت به ورزش بعد از بیماری کرونا

برای بسیاری از افراد، بازگشت به ورزش پس از بیماری کرونا می تواند یک چالش باشد. زیرا ممکن است این احساس وجود داشته باشد که در یک سطح از استقامت یا قدرت نباشند. برای برخی رسیدن به حالت آمادگی قبل از بیماری ممکن است ماه ها طول بکشد.  در توصیه ای که کالج قلب و عروق آمریکا هفته پیش منتشر کرد، دستور العمل تازه ای را بیان کرد. این راهنما جزئیاتی در مورد نظارت و درمان ورزشکاران مبتلا التهاب قلب- یا سایر علائم مرتبط با قلب یا ریه پس از COVID-19 ارائه می دهد. این دستور العمل ها  شامل یک برنامه گام به گام برای بازگشت به ورزش و تمرینات ورزشی پس از COVID-19 هستند. جان ویر به عنوان برترین تولید کننده ایرانی روپوش پزشکی، اسکراب جراحی، مانتو پزشکی شما را به مطالعه ادامه مطلب جلب می کند.

توصیه های قبل از بازگشت به ورزش

  • راهنمای ACC توصیه می‌کند افرادی که در طول یا بعد از کرونا علائم مرتبط با قلب یا ریه داشتند قبل از ورزش مجدد با پزشک صحبت کنند.
  • انجام ارزیابی های بیشتر قبل از بازگشت به ورزش جدی
  • افرادی که مشکل ورم عضلات قلب (میوکاردیت ) دارند، باید به مدت 3 تا 6 ماه از ورزش خودداری کنند.
  • دستورالعمل جدید ACC نشان می دهد که بازگشت به ورزش برای افرادی که هیچ علامتی ندارند 3 روز پس از مثبت شدن آزمایش COVID-19 بی خطر است.
  • برای کسانی که علائم خفیفی دارند این راهنما توصیه می کند که بازگشت به ورزش پس از برطرف شدن علائم به طور کلی بی‌خطر است.

 

جان ویر به عنوان طراح و تولید کننده در ایران البسه پزشکی، توربان، کفش پزشکی، ست اسکراب پزشکی در ایران از شما خواستار رعایت فاصله اجتماعی مناسب می باشد

 

 

کلیدواژه : کروناورزش
مدیر سیستم
ارسال دیدگاه