نگرانی های رایج در مورد سلامت کودکان

نگرانی های رایج در مورد سلامت کودکان

نگرانی های رایج در مورد سلامت کودکان

با بازگشت بچه ها به فعالیت های پیش از همه گیری مانند یادگیری حضوری و معاشرت در گروه های بزرگتر، کارشناسان هشدار می دهند که ممکن است با چالش های بهداشتی خاصی روبرو شوند.  یک مطالعه منبع معتبر منتشر شده  به روندهای اخیر در اقدامات مرتبط با سلامت کودکان، از جمله تغییرات قابل توجه بین سال های 2019 و 2020 که ممکن است به همه گیری کووید-19 نسبت داده شود، و همچنین روندهای طی یک دوره چهار ساله را بررسی کرد. این یافته ها به چندین زمینه نگران کننده از جمله افزایش قابل توجه اضطراب و افسردگی در کودکان بین سال های 2016 و 2020 اشاره دارد. محققان خاطرنشان کردند که برای روشن کردن الگوهای مختلف در زیرجمعیت‌ها به تجزیه و تحلیل بیشتری نیاز است، با این حال، آنها بر نیاز کودکان به دسترسی به خدمات مراقبت‌های بهداشتی به موقع و همچنین اهمیت ترویج رفتارهای سالم و حمایت از والدین در یافتن راه‌هایی برای تقویت خانواده تاکید کردند. همانطور که به فرزندان خود کمک می کنید تا به فعالیت های قبل از همه گیری بازگردند، موارد زیر برخی از مشکلات بهداشتی رایجی که ممکن است کودکان با آن مواجه شوند و کارهایی که والدین می توانند برای کمک به آنها انجام دهند، آورده شده است. جان ویر به عنوان برترین فروشنده مانتو های پزشکی و روپوش های جراحی از شما بابت خواندن این مطالب تشکر دارد.

نگرانی های رایج در مورد سلامت کودکان

افزایش اضطراب و افسردگی بعد از کرونا

دکتر استیون آبلوویتز، متخصص اطفال و مدیر پزشکی منطقه ای کودکان، گفت که بچه ها چه مبتلا به کرونا باشند چه نباشند، اثرات رفتاری، عاطفی و رشدی را تجربه کرده اند. او به عنوان یک متخصص اطفال، افزایش قابل توجهی در اضطراب و افسردگی در کودکان و نوجوانان را مشاهده کرده است.  هم در آن دسته از کودکانی که این بیماری را داشتند و هم در کودکانی که هرگز به کووید مبتلا نشدند اما یک زندگی انزوایی را در این بیماری همه گیر تجربه کردند. بسیاری از اینها احتمالاً به دلیل انزوای اجتماعی است که بسیاری از کودکان تجربه کرده اند. روانشناس و استاد دانشگاه آدلفی، در حالی که بچه‌ها دوباره از حباب خانه خود به دنیای بیرون می‌روند، می‌گوید آگاه است که مقدار مشخصی از نگرانی، اضطراب و غم طبیعی و مورد انتظار است.  او خاطرنشان کرد که ممکن است برای بچه‌ها سخت باشد که بسیاری از عادات اجتنابی را که برای مقابله با همه‌گیری ایجاد کرده‌اند، فراموش کنند. برای دریافت قیمت اسکراب پزشکی ، مانتو شلوار پزشکی، مانتو شلوار جراحی، مانتو شلوار پزشکی با جان ویر تماس بگیرید. مانتو کلاسیک، مانتو مینیمال از شما خواهشمند است فاصله اجتماعی را رعایت نمایید.

راه هایی که والدین می توانند به بچه ها کمک کنند ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • به آنها یادآوری تاب آوری که در طول همه گیری نشان داده اند
  • ایجاد یک گفتگوی باز در خانواده خود برای صحبت در مورد چگونگی ظهور مجدد در جهان
  • آشنایی با علائم اضطراب، افسردگی و احساس ناامیدی در کودکان
  • به دنبال کمک حرفه ای برای فرزند خود باشید

در حالی که بازگشت به دنیا می‌تواند و باید احساس امیدواری کند، می‌تواند باعث موجی از ناامیدی برای برخی از بچه‌ها شود، به‌ویژه اگر در دنیای پسا کووید همه چیز آسان و قابل کنترل نباشد. سرانی گفت: اینجاست که تماس با یک متخصص سلامت روان می تواند کمک کند. برای دریافت اطلاعات البسه پزشکی و قیمت آنها با فروشگاه جان ویر تماس بگیرید.

نگرانی های رایج در مورد سلامت کودکان

رگرسیون های تحصیلی و رشدی

کودکان در طول این همه گیری با چالش های تحصیلی و رشدی رو به رو شده اند. او توضیح داد که این احتمالاً به دلیل اختلالات روتین، تعطیلی مدارس و انزوای اجتماعی است که آنها تجربه کردند. همچنین تحقیقات نشان داده است که با بدتر شدن شرایط اقتصادی، سلامت روان و رشد کودکان تأثیر منفی می‌گذارد. بهترین دفاع در برابر این امر این است که در صورت امکان از بچه ها کمک بیشتری بجویید، مانند کمک به آنها در کار مدرسه و مدیریت زمان یا راه اندازی آموزش در صورت امکان، و «بازگشت با خیال راحت به روال قبلی کودک تا آنجا که ممکن است. محیط دانشگاهی آبلوویتز گفت: این شامل مدرسه، گروه های ورزشی و فعالیت های اجتماعی است. جان ویر به عنوان برترین تولید کننده ایرانی روپوش پزشکی، اسکراب جراحی، مانتو پزشکی از اینکه مطلب فوق را مطالعه کردید از شما تشکر می کند.

نگرانی های رایج در مورد سلامت کودکان

رژیم غذایی ناسالم

درست همانطور که برخی از بزرگسالان در طول همه گیری، غذاهای ناسالم بیشتری می خوردند، برخی از بچه ها نیز این کار را می کردند. غذا خوردن به دلیل دسترسی نداشتن به غذاهای سالم محدود شده است. بنابراین زنجیره های تامین در حال بهبود هستند، مراقب انتخاب غذاهای سالم برای خود و خانواده خود باشید.

راه‌های تشویق به خوردن سالم‌تر ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • بازگشت به برنامه غذایی سه وعده غذایی در روز
  • کودکان خود را در ایجاد لیست مواد غذایی مشارکت دهید
  • آنها را با خود به خواربار فروشی بیاورید
  • درخواست کمک از آنها برای پختن شام

 

 

کلیدواژه : کرونا
مدیر سیستم
ارسال دیدگاه