کاربرد مانتو و روپوش پزشکی جان ویر

کاربرد مانتو و روپوش پزشکی جان ویر

کاربرد مانتو و روپوش پزشکی جان ویر

مانتو های پزشکی و پرستاری همواره در صنعت البسه پزشکی بسیار مد نظر بوده اند. استفاده از این مانتو ها و روپوش های پزشکی همواره تاثیر بسیار فوق العاده ای بر کادر درمان داشته اند. در این مقاله می خواهیم از مهمترین کاربردهای روپوش پزشکی و مانتو پزشکی جان ویر توضیحی ارائه دهیم.

کاربرد مانتو پزشکی

محافظت مانتو پزشکی در برابر مایعات بدن

مانتو پزشکی با کیفیت از پارچه ای ساخته شده اند که به اندازه کافی ضخیم است تا از تماس مستقیم مایعات بدن بیمار با پوست استفاده کننده جلوگیری کند.

کاربرد مانتو و روپوش پزشکی جان ویر

 روپوش های پزشکی از نظر اقتصادی کارآمد هستند.

روپوش های پزشکی برای حداکثر استفاده و صرفه جویی در هزینه طراحی شده اند. مانتو پزشکی از پارچه باکیفیت ساخته شده اند که هم ارزان است و هم می تواند حتی کامل ترین و سخت ترین فرآیند تمیز کردن ممکن را تحمل کند. این بدان معنی است که آنها می توانند تا سال ها شستشو دوام بیاورند و همچنین به راحتی قابل تعویض هستند.

مانتو پزشکی راحتی و دامنه حرکت را برای استفاده کننده فراهم می کند.

یکی از الزماتی که یک مانتو و روپوش پزشکی باید به همراه داشته باشد. ایجاد انعطاف پذیری زیاد برای کاربران در هنگام استفاده از آن می باشد. کادر درمان به دلیل اینکه ساعت های طولانی باید از بیماران مراقبت کنند. نیاز است از روپوش های با کیفیتی مانند جان ویر استفاده نمایند.

مانتو های پزشکی بسیار پر کاربرد می باشند

روپوش های پزشکی با جیب های بزرگ، روپوش های پزشکی طراحی شده اند تا کار را برای استفاده کننده آسان تر کنند. و بهره وری در محیط های سریع مانند بیمارستان ها از اهمیت مطلوبی برخوردار است.

شناسایی افراد با استفاده از روپوش های پزشکی

مانند هر یونیفرم شرکتی، روپوش ها شناسایی آسانی را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی متعلق به یک مرکز خاص فراهم می کند. این شناسایی‌ها معمولاً با ترکیب رنگ‌های سفارشی یا چاپ/گلدوزی لوگوی تسهیلات تقویت می‌شوند. جان ویر این امکان را دارد که هر طرح و رنگ دلخواهی را برای مرکز شما طراحی و آماده کند.

مانتو پزشکی در برابر آلودگی متقابل محافظت می کنند

آلودگی متقابل فقط یک مشکل در یک مرکز بهداشتی نیست – بلکه یک نگرانی سلامت جامعه است. مانتو های پزشکی به دلیل تماس با افراد مسری نیاز است آلودگی آنها به محیط کم باشد. روپوش ها و مانتو های پزشکی جان ویر به دلیل استفاده از پارچه های با کیفیت این ممکن را محقق نموده است.

مدیر سیستم
ارسال دیدگاه