کمبود شیر خشک: چرا این اتفاق می افتد

کمبود شیر خشک: چرا این اتفاق می افتد

کمبود شیر خشک: چرا این اتفاق می افتد

در حال حاضر بیش از 40 درصد شیر خشک در سراسر کشور موجود نیست. مشکل زنجیره تامین گسترده به دلیل همه‌گیری است که همه چیز از خودرو گرفته تا نوتلا را تحت تاثیر قرار داده است. بدتر از آن، در فوریه، FDA کارخانه Abbott Nutrition در میشیگان را پس از اینکه Abbott داوطلبانه برندهای فرمول خود را فراخواند، تعطیل کرد. این شیر خشک با یک عفونت باکتریایی مرتبط بود که با مرگ حداقل دو نوزاد مرتبط بود. Abbott Similac، یک شیر خشک معمولی مبتنی بر شیر، و همچنین Similac Advance و دیگر شیر خشک‌های تخصصی را برای نوزادان مبتلا به آلرژی‌های خاص را تولید می‌کند. قیمت اسکراب پزشکی ، مانتو شلوار پزشکی، مانتو شلوار جراحی، مانتو  شلوار پزشکی با جان ویر تماس بگیرید.

 

کمبود شیر خشک: چرا این اتفاق می افتد

نحوه واکنش دولت به بحران

رئیس جمهور در تلاش برای افزایش تولید شیر خشک برای نوزادان در میان کمبود، قانون تولید دفاعی را مورد استناد قرار داده است. این تلاش ها شامل سرعت بخشیدن به تولید شیر خشک برای نوزادان و اجازه پروازها برای آوردن کالا از خارج است. این هفته سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) اعلام کرد که با Abbott به توافق رسیده است. این مسئله به آنها اجازه می دهد تا کارخانه تعطیل شده را به زودی بازگشایی کنند. برای دریافت اطلاعات البسه پزشکی و قیمت آنها با فروشگاه جان ویر تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات از روپوش های پزشکی اسپرت با ما تماس بگیرید.

کمبود شیر خشک: چرا این اتفاق می افتد

کمبود شیر خشک برای والدین چه معنایی دارد؟

به دلیل کمبود شیر خشک برای نوزادان، والدین با مشکل بسیار جدی عدم وجود شیر خشک کافی برای تغذیه کودکان خود مواجه هستند. بسیاری از فروشگاه‌ها با مشکل عرضه مواجه هستند و والدین مجبور می‌شوند برای یافتن شیر خشک فرزندشان از فروشگاه به فروشگاه بروند. علاوه بر این، شاهد افزایش خانواده‌هایی هستیم که شیر خشک خانگی تهیه می‌کنند یا غذاهایی که برای نوزادان در نظر گرفته نشده است را با شیر خشک مخلوط می‌کنند، که می‌تواند بسیار خطرناک باشد و سلامت نوزاد در حال رشد را به خطر بیندازد. قیمت اسکراب پزشکی ، مانتو شلوار پزشکی، مانتو شلوار جراحی، مانتو  شلوار پزشکی با جان ویر تماس ایران بگیرید.

 

آنچه والدین باید از آن اجتناب کنند

در حالی که این امر برای والدین بسیار استرس زا است زیرا آنها سعی می کنند تغذیه مناسب برای فرزندان خود فراهم کنند، کارشناسان تاکید می کنند که والدین باید از رقیق کردن شیر خشک یا سفارش محصولات از خرده فروشان آنلاین ناشناس خودداری کنند.

 

 

 

 

 

 

مدیر سیستم
ارسال دیدگاه